Etransport platformoje keleiviai gali užsisakyti automobilio parvairavimo paslaugą. Tai puikus sprendimas išgėrus ir nenorint gaišti laiko vykstant kitą dieną pasiimti automobilio. Vairuotojas atsisėda už keleivio automobilio vairo, parvairuoja jį su pačiu keleiviu kur reikia ir tada pats išsikvietęs per dispečerinę taksi, grįžta iki savo automobilio. Pati paslauga, žinoma, brangesnė nei kelionė taksi automobiliu, tad vairuotojams tenka pavairuoti brangesnių ir įdomesnių automobilių. Kolega Kęstutis pasakoja apie vieną tokį nuotykį:

Šeštadienis, vėlyvas vakaras. Oplia! Įkrito automobilio parvairavimo paslauga iš Antakalnio į Fabijoniškes. Mėgstu tokią pramogą. Atvykau prie nuosavų namų kvartalo. Jau matau, kad už tvoros slepiasi baltas, naujo modelio Toyota Land Cruiser visureigis. Oi bus smagu, pagalvojau sau.

Išėjo iš namo dama su gražiu paltuku. Net neatrodė, kad būtų išgėrusi alkoholio. Sako “pasivažinėsime šiąnakt”. Įlipau į džipą, prietaisų skydelyje pamačiau, kad automobilis kone naujas – pravažiavęs vos kelis tūkstančius kilometrų. Man išlipusiam iš Opel Zafiros tai buvo smagus potyris. Kas nevairavo naujo automobilio, nesupras to kvapo – naujo automobilio kvapo.

Iš pradžių nuvykome iki Amatininkų užeigos – ten dama susitiko su draugėmis ir kokias 4 valandas ūliavojo. Kartais grįždavo iki automobilio, paduodavo grynųjų, kad man užtektų ir parūkiusi vėl eidavo pas drauges. Išsikrovė mano mobilusis ir nebeturėjau ką veikt. Žiūrinėjau pro langą į besilinksminančius žmones. Bet galų gale dama grįžo su draugėmis ir sako “važiuojam”. Su džiaugsmu užvedžiau automobilį ir paklausiau kur. Atsakymas “iki Salento” nenudžiugino, nes tai vos keli šimtai metrų. Tai ir prie Salento pastovėjau kelias valandas. Jau ir kūnas prie naujų sėdynių prisitaikė.

Jau pradėjo švisti – visą naktį aš su tuo Land Cruiseriu. Salento amžinai nedirba, bet teko laukt kol jį uždarys ir galėsime važiuoti toliau. Ir ta akimirka išaušo. Kai jau maniau, kad vyksime iki galutinio tikslo, paaiškėjo, kad pakeliui dar reikia ir į McDonaldą sustot, ir į Casino. Išsigandau, kad ne naktis užsibaigia, o diena tik prasideda. Taip praėjo dar kelios valandos. Ir tada prisiminė dama, kad reikia aplankyti draugę Fabijoniškėse (toks ir buvo pradinis tikslas).

Ir ką jūs galvojat? Dama paprašė, kad apsimesčiau jos vaikinu. Sakau “baikit, nepatikės gi”. “Viskas bus gerai”. Aplankėme damos draugės namus – susipažinau ir su ja, ir su vyru. Draugės nuėjo į virtuvę plepėt, o aš su jos vyru sėdėjau erdvioje svetainėje ir žiūrėjome televizorių. Pokalbis nesirišo, galiu pasakyt tiek. Taip praėjo viena valanda, kuri atrodė ilgiausia valanda mano gyvenime. Galiausiai neištvėręs, pasakiau, kad man jau metas. Išsikviečiau taksi ir išvažiavau.

Na, galiu pasakyt, kad visureigis man patiko. Stabilus, patogus, komforto apsčiai, tikrai gera garso izoliacija. Rekomenduoju.

Įrašu galite pasidalinti per socialinius tinklus