Mes esame viena iš didžiausių taksi įmonių Lietuvoje. Mūsų paplitimas ir bendradarbiaujančių vairuotojų skaičius mums leidžia operatyviai sureaguoti ir greitai atvykti į bet kurią Lietuvos vietą. Kuo daugiau automobilių – tuo greitesnis aptarnavimas. Mumis pasitiki tiek stambios įmonės, tiek smulkios įmonės. Paslaugas teikiame tiek privačiam sektoriui, tiek valstybiniam. Tad galime drąsiai rekomenduoti save kaip puikią alternatyvą įmonės automobilių parkams ar kitoms transporto rūšims.

Keletas verslo klientų, kurie naudojasi mūsų paslaugomis:

Verslo klientai
Hesburger
„Hesburger“ – greito maisto restoranų tinklas
« of 14 »

Etransport siūlo itin patrauklų ir patogų bendradarbiavimo su įmonėmis modelį. Jei įmonės darbuotojams darbo reikalais reikalingas taksi, kitose įmonėse dažnai apsikraunama pinigų priėmimo kvitų rinkimu iš vairuotojų. Buhalterės kvitus apskaito, sutvarko ir taip kiekvieną mėnesį gaišta laiką.

Mes siūlome įmonėms mokėjimą už keliones pasibaigus kalendoriniame mėnesiui. Tokiu būdu reikės atlikt vos vieną bankinį pavedimą, užteks apskaityti vos vieną sąskaitą ir buhalterei nereikės atsiskaityti su taksi paslaugomis besinaudojančiais darbuotojais atskirai. Pats procesas vykstant taksi automobiliu yra labai paprastas: bendradarbiaujantis keleivis turi paskambinti į dispečerinę iš to numerio, kuris priskirtas prie įmonės numerių sąrašo. Vairuotojas mato, kad atsiskaitymas virtualiais pinigais ir kelionės pabaigoje galime tiesiog išlipti. Taip pat dar patogesnis būdas būtų atsisiųsti Etransport programėlę ir prieš kiekvieną kelionę pats keleivis turi galimybę pažymėti ar vyksta įmonės, ar asmeninėmis lėšomis. Viskas patogiai vienoje vietoje.

Taip pat įmonės gauna ir nuolaidų kelionėms. Pasirašius sutartį su mumis, taikome maždaug 10% mažesnę kainą nei standartiniu tarifu. Daug naudojantis taksi paslaugomis šios sumos juntamai sumažina įmonės išlaidas – padedame sutaupyti ten, kur reikia. Negana to, taksi iškvietimui suteikiame privilegiją. Esant dideliam užsakymų kiekiui, pirmiausiai vairuotojai gaus įmonės užsakymus ir privalės juos aptarnauti. Tai ypatingai svarbu vykstant darbo reikalais – sumažinama vėlavimo rizika.

Pasirašiusios sutartis su mumis, įmonės gaus prieigą prie patogios savitarnos sistemos. Jos pagalba galima pridėti naujų numerių, pašalinti nebetinkamus bei patogiai stebėti kiekvienos kelionės ataskaitas taip sumažinant darbuotojų piktnaudžiavimo taksi paslaugomis tikimybę. Analizuojant keliones vienoje vietoje, sistemos pagalba galite ir sumažinti išlaidas optimizuojant darbuotojų keliones ir maršrutus.

Paslauga patogi ir greita. Išties, kiekviena įmonė turėtų pasiskaičiuoti ar verta pirkti automobilius, ar geriau naudotis taksi paslaugomis. Naudojantis Etransport paslaugomis nebereikia nerimauti dėl automobilio aptarnavimų, remontų, techninės apžiūros, civilinės atsakomybės draudimo ir kitų niuansų, kurie susiję su įmonės automobiliais.

Įrašu galite pasidalinti per socialinius tinklus