Mūsų įmonė nuolatos investuoja pinigus į taksi rinkos tobulinimą. Analizuojame situaciją ir priimame sprendimus, kurie būtų naudingi vairuotojams ir keleiviams. Vienas iš paskutinių atnaujinimų buvo naujos vairuotojų aplikacijos paleidimas. Taip pat neseniai pakeitėme vairuotojams taikomą komisinių modelį.

Komisinių kainodara

Siekdami aiškumo ir paprastumo, pertvarkėme komisinių skaičiavimo sistemą. Didelis mikrotranzakcijų kiekis vairuotojams apsunkina išlaidų skaičiavimą ir neretai girdėdavome, kad nepavykdavo suprasti kiek tiksliai sumokama komisinių mokesčių. Visus mažus, nelabai matomus mokesčius suspaudus į vieną aiškiai išreikštą mokestį, lengviau skaičiuoti ir pelną, kuris tapo net didesnis pažangiems vairuotojams. Aktyviai dirbant sumažėja išlaidos komisiniui, o tai reiškia didesnį pelną vairuotojams.

Nauja programėlė vairuotojams

Norėdami ir toliau išlikti tarp naujovių, sukūrėme naują vairuotojų aplikaciją nuo nulio. Tai ne senosios perdirbinys, tai nauja programa, kuris kurta remiantis naujausiomis programavimo technologijomis. Programos kūryba prasidėjo nuo rinkos analizės. Svarbu išsiaiškinti vartotojų poreikius, įsiklausyti į esmines pastabas ir suprasti, ko iš tikro reikia, kad būtų geriau. Vos sukūrus naująjį prototipą, testavimas buvo patikėtas daug metų patirties turintiems darbuotojams, kurie pridėję savų įžvalgų leido programėlę patobulinti dar prieš paleidžiant ją naudojimui visiems vairuotojams. Atidžiai pasiruošėme naujos aplikacijos paleidimui ir tai pavyko puikiai. Naujos programėlės dėka, vairuotojų darbo efektyvumas pakilo 25%, o grynasis pelnas padidėjo iki 10%.

Kodėl tai buvo daroma?

Taksi rinka Lietuvoje labai konkurencinga. Mes siekiame, kad ir toliau liktume vieni iš lyderiaujančių rinkos dalyvių šioje sferoje. Manome, kad darbo sąlygų gerinimas yra vienas svarbiausių aspektų. Svarbu, kad vairuotojai gebėtų naudotis lengvai, kad viskas būtų suprantama ir aišku. Šie dalykai pagerina tiek finansinius, tiek psichologinius aspektus. Gerų salygų suteikimas vairuotojams teigiamai veikia ir keleivius – aptarnavimo kokybė gerėja.

Remdamiesi šia teigiama praktika ir iškart pagerėjusiais rezultatais, artimiausiu metu planuojame, kad mūsų programėlę palaikys ir iOS įrenginiai.

Įrašu galite pasidalinti per socialinius tinklus