Užsisakyk taksi Jurbarke numeriu +37064444444 . Gauk sąskaitą ir kvitą vienu paspaudimu - per SMS arba Etransport aplikaciją.

 

Gaukite kelionę per kelias minutes

Atsisiųskite ETRANSPORT programėlę

Android programėlė

iOS programėlė

Huawei programėlė

 

Iškvietimo numeris

1424

(Bitė, Telia, Tele2)

Order a taxi in Jurbarkas by calling +37052555444 . Receive an invoice and a receipt with one click - via SMS or the Etransport application.

Kainoraštis

Užsisakius automobilį skambučiu, preliminari kelionės kaina gaunama SMS žinute. Jei Jūsų netenkina nurodyta preliminari kaina, automobilio galite atsisakyti skambučiu numeriu 1424 ir sekant autoatsakiklio nurodymus.

Preliminarią kainą užsisakius automobilį galite matyti ir per Etransport aplikaciją. Jei netenkina nurodyta preliminari kaina, užsakymą galite atšaukti per programėlę.

Užsakant automobilį telefonu, atsiskaitymas už paslaugą grynaisiais. Užsakant automobilį per Etransport programėlę, suteikiama galimybė atsiskaityti programėlėje pridėta mokėjimo kortele, bet taip pat galite atsiskaityti ir grynaisiais.

Galutinė kelionės kaina skaičiuojama realiuoju metu skaitliuko pagalba ir gali skirtis nuo preliminarios kainos dėl eismo sąlygų ir kitų faktorių. SMS žinutėje ar Etransport programėlėje nurodyta preliminari kaina negarantuoja, kad ji nepasikeis į vieną ar kitą pusę. Kainą sudarantys faktoriai:

  • Įsėdimo mokestis
  • Atstumas (mieste ir užmiestyje kaina gali skirtis)
  • Prastova - prastovos mokestis skaičiuojamas kelionės metu automobiliui stovint arba riedant iki 10km/h greičiu. Tai nėra vairuotojo laukimas kol įsėdate į automobilį.
  • Laukimas - laukimo mokestis skaičiuojamas automobiliui atvykus ir laukiant keleivio (pirmos 5min nemokamos). Išankstinio užsakymo laikui metu, laukimas skaičiuojamas iškart vėluojant po keleivio nurodyto laiko.

Kelionėms taikoma minimali kaina nuo 2.5 eurų įprastiems užsakymams ir nuo 5 eurų išankstiniams užsakymams.

Esant neįprastoms eismo ir oro sąlygoms, kelionės kaina gali stipriai išaugti, todėl labai prašome tinkamai įvertinti galimybes sumokėti pagal skaitliuką. Dažniausiai galutinė kaina nuo preliminarios kainos skiriasi iškritus dideliam kritulių kiekiui ar dėl nenumatytų eismo sąlygų (avarijos ir ypatingai didelės spūstys).

 

Kitos paslaugos:

Tarifai kinta priklausomai nuo tuo metu esančio užsakymų kiekio ir vairuotojų užimtumo arba dėl švenčių.

Visos kainos nurodytos eurais be PVM.

Pridetinės vertės mokestis yra taikomas pagal Lietuvos Respublikoje galiojančius teisės aktus.

Taksi 1424 ir Etransport